درباره ما

شرکت رایکا کشت زرین پارس، به پشتوانه دانش فنی و سال ها تجربه در حوزه کشاورزی، با همکاری تیمی جوان و متخصص از فارغ التحصیلان گرایش های مختلف رشته کشاورزی، از سال 1400 با مجوز پخش سراسری نهاده های کشاورزی در شیراز شروع به فعالیت کرده است. توزیع کود، سم و بذر از معتبرترین برندهای خارجی و با کیفیت ترین تولیدات داخلی، با تکیه بر دانش فنی، به منظور ارتقای عملکرد کیفی و کمی محصول نهایی از اهداف اصلی گروه کشاورزی رایکا می باشد. محوریت فعالیت رایکاکشت، اجرای پایلوت تخصصی، مشاوره رایگان، توزیع نهاده های کشاورزی به صورت اخذ نمایندگی و عاملیت فروش در سراسر کشور می باشد.

تیم مدیریتی و هیات مدیره شرکت رایکا کشت

رئیس هیات مدیره شرکت رایکاکشت

تیم مدیریتی و هیات مدیره شرکت رایکا کشت: مهندس مصطفی توکلی 

فارغ التحصیل کارشناسی گیاه پزشکی

مهندس توکلی:

تلاش ما در رایکا کشت، ارائه بذرهای سالم، گواهی شده و عاری از بیماری های گیاهی است تا در راستای آن بتوانیم بستر اولیه  تولید محصول سالم، با کیفیت و حداکثر تناژ در واحد سطح را برای کشاورزان عزیز مهیا کنیم.

تیم مدیریتی و هیات مدیره شرکت رایکا کشت: مهندس مجتبی بامشاد

فارغ التحصیل کارشناسی گیاه پزشکی و‌ کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

مهندس بامشاد:

”ما در رایکا کشت تلاش می کنیم، تا با ترکیبات با کیفیت، فناوری های نوظهور روز دنیا و برنامه های غذایی تخصصی، کشاورزی پایدار را در کنار بهترین عملکرد نهایی محصول، هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی ارائه دهیم.

تیم رایکا کشت زرین پارس

مدیر فروش رایکا

سمیرا حق شناس: مدیر فروش و محتوا

فارغ التحصیل کارشناسی گیاه پزشکی

 از‌ مهم‌ترین اهداف ما در بخش فروش و محتوا، به کارگیری دانش مهندسی کشاورزی در کنار مهندسی فروش و محتواست، تا بتوانیم تجربه ای سودمند و لذت بخش را، از ارتباط با مجموعه ی رایکاکشت‌زرین پارس، برای شما همراهان عزیز، رقم بزنیم.

 
کارشناس-فروش-رایکاکشت

الناز شهابی: کارشناس فروش و تولید محتوا

فارغ التحصیل کارشناسی گیاهپزشکی و کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی

مفتخریم با چندین سال تجربه و سابقه درخشان، با بهره گیری از متخصصين و مشاورین ارشد در گروه کشاورزی رایکا موفق به جلب رضایت شما همراهان گرامی شده ایم، تیم مدیریتی و آموزشی ما در تلاش است، علاوه بر افزایش تضمین کیفیت محصولات، بر کیفیت خدمات آموزشی این گروه بیفزاید.

 

سارا معینی: مسئول سایت

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات

ما در تلاش هستیم تا با به کارگیری دانش مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، نیاز کاربران صنف کشاورزی را شناسایی کنیم و با طراحی، توسعه و اجرای بستری آنلاین، فرایند دسترسی به اطلاعات، مطالب آموزشی و فرایند فروش و خدمات پس از فروش را تسهیل کنیم.